statystyki szczegółowe

Aktualności

Horror z happy endem

• autor: Adeeek16, 2013-09-30 21:26

Juniorzy Starsi z Górna po raz kolejny wygrali na wyjeździe. Tym razem pokonali drużynę z Ćmińska - 2:1.

Skład wyjściowy : Kmiecik-Bogucki-Piłat-Krawczyk-Kaczmarczyk-Tarwacki-Matuszewski -Sz.Haba-Jaworski-K.Zieliński-Wypych.

Goście rozpoczęli mecz fatalnie.Nie potrafili wymienić pięciu podań.Już w 12 minucie boisko opuścił Matuszewski z powodu kontuzji. Zmienił go Jamrożek - co spowodowało przesunięcie na środek pomocy Wypycha. Niestety chwilę później  moment nieuwagi obrony wykorzystał gracz Ćmińska. W 36 minucie z boiska wyleciał stoper gospodarzy ,który wulgarnie odnosił się do sędziego.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli GKSiarze. Już w 55 minucie strzałem sprzed pola karnego popisał się Wypych .. piłka odbiła się od słupka i było 1:1.Niestety podopieczni Kamila Kobusa nie poszli za ciosem. Cofnęli się i mogło się to skończyć tragicznie.W 70 minucie  gospodarze zdobyli gola,lecz na szczęście był spalony. Po tej sytuacji goście ruszyli do ataku. Kilka minut przed końcem meczu  kolejnym strzałem z dystansu popisał się Wypych i było 2:1.Zawodnicy Grodu do końca walczyli o chociaż jeden pkt,lecz obrona GKSu nie popełniała błędów.

Warto pochwalić całą drużynę z Górna za charakter i charyzmę.Szczególnie wyróżnić chciałbym Piotrka Piłata ,który rozegrał pierwszy mecz na stoperze i radził sobie bardzo dobrze oraz kapitana Damiana Kmiecika,który w kolejnym meczu z kolei broni świetnie.

Zmiany :

12' Jamrożek->Matuszewski

70' Matysek->Tarwacki

75' Raczyński->Zieliński

75' Pajdo->Kaczmarczyk

80' D.Haba->Jamrożek